Resort Svatá Kateřina

Kraj Vysočina

Resort Svatá Kateřina je v České republice zcela jedinečný hotelový komplex, které se specializuje na zdravý životní styl, hubnutí, sportování, pobyt v přírodě a odpočinek. V lese, uprostřed nádherné přírody Vysočiny, nedaleko městečka Počátky, naleznou návštěvníci luxusní resort, který je připraven vyhovět požadavkům velmi náročných klientů prahnoucích nejen po pohybu či odpočinku.

Resort Svatá Kateřina disponuje 160 lůžky ve třech hotelových budovách, restaurací, dvěma kavárnami, velkým wellness centrem, prostorami pro pořádání konferencí, školení a seminářů, a dále osmi specializovanými tělocvičnami, posilovnou, tenisovými kurty, dirivng range, jízdárnou s pěti koňmi a dalšími nabídkami pro relax a volný čas. Wellness nabízí sauny, páry, desítky druhů masáží, thajské masáže, speciální zábaly, whirlpool, rasulbath, tibetské lázně, RA solární loukou a následně odpočinek v relaxačních místnostech.

V resortu Svatá Kateřina se můžete věnovat mnoha aktivitám:
 - Jóga - pomůže probudit svaly celého těla a pozitivně naladí vaši mysl
 - Pilates - zapojuje a posiluje tělo, zlepšuje flexibilitu a odstraňuje chybné držení těla
 - Balance & strenght - balanční a silová cvičení
 - Kardio - dynamická cvičení pro získání kondice
 - Sportovní aktivity a hry - nejen míčové a kolektivní hry
 - Jízda se psím spřežením - v zimních měsících
 - Jízda na koni
 - Projížďka s koňským spřežením
 - Tenis
 - Bruslení
 - Jízda na kole
 - Golf
 - Nordic walking

Nabízíme Vám aktivní i pasivní odpočinek a doplnění energie ve zdravém prostředí uprostřed majestátních lesů Vysočiny. Resort je vhodný pro romantické pobyty, relaxační pobyty, školení, jednání s obchodními partnery, oslavy, svatby

 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Resort Svatá Kateřina
Svatá Kateřina 327
394 64 Počátky

Kontakty:

T: 420 212 240 792
E:  email

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.