Hotel Opera

Kraj Vysočina

HOTEL OPERA se nachází v bezprostřední blízkosti známého barokního zámku a nádherné zámecké zahrady v Jaroměřicích nad Rokytnou. V roce 2010 byla ukončena celková rekonstrukce hotelu. Na hosty čekají útulné pokoje, restaurace a letní terasa pro občerstvení i pobavení.

Hotel nabízí 40 pokojů , s celkovou kapacitou 108 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním soiálním zařízením, televizí, sejfem, připojením na internet, telefonem, fénem. Koupelny v apartmá a čtyřlůžkových pokojích jsou vybaveny vanou.

Pro firemní večírky, školení, přednášky, konference, svatby, rodinné oslavy, křtiny, party a plesy jsou k dispozici 4 salonky různé kapacity. Nejvetší, konferenční sál nabízí prostor až pro 180 delegátů. K aktivnímu odpočinku lze využít bowling nebo kulečník. Součástí hotelu je i vinotéka Znovínu Znojmo a.s. s nepřetržitou provozní dobou.

V okolí hotelu i městečka se nachází množství historických památek, cyklostezek a krásná příroda. Ve spolupráci s místními firmami nabízí hotel řadu dalších sportovních a relaxačních aktivit, mezi něž patří aquapark a wellness, projížďky na koních nebo paintball.Poskytované služby

<

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní Informace

Adresa:

Hotel Opera
Komenského 996
675 51 Jaroměřice nad Rokytnou

Kontakty:

T:  420 568 440 200
E:  email
W:  www.hotelopera.cz

 

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2017.