Zámek Napajedla

Zlínský kraj

Zámek Napajedla je postaven ve stylu pozdně francouzského baroka. Je to elegantní, jednoduchá volně stojící dvoukřídlá budova ve tvaru písmene „U“, kde ve třech podlažích, mimo pokojů služebných a příslušenství, bylo přes 50 obytných místností. Dominantou zámku je zcela jistě nádherný kruhový zrcadlový sál, který sloužil především pro přijímání návštěv na zámku či k tančení při slavnostních příležitostech. Dále je zde salonek holandských mistrů, barokní salonek, rozlehlá zámecká jídelna a celá řada dalších zajímavých prostor. V místnostech v prvním patře jsou vysoké stropy, které jsou bohatě štukované.

Zámecké pokoje jsou vybudovány v původním patře, kde v minulosti bývaly pokoje šlechty. Pokoje jsou zařízeny v netradičním "eklektik stylu", který snoubí historii se současností, staré věci s novými, drahé s levnými, avšak vše celkově vytváří dokonalý celek. Můžete si vybrat ze 13 rozličných pokojů, které jsou pojmenovány dle rozdílných životních aspektů. Objevte svět zámeckých pokojů bez televizí a minibarů.

Pro firemní akce je připraveno několik historických sálů v prvním patře zámku. Kapacita prvního patra je až 500 osob. Pro větší firemní akce je možné poskytnout celý zámek. Salonky v přízemí lze využívat pro účely školení, firemních soustředění, workshopů, tiskových konferencí, ale také soukromých akcí např. narozeninových oslav, svateb apod. Tyto salonky v přízemí zámku jsou nově zrekonstruovány a každý má kapacitu cca 30 - 40 osob. Také Vám nabízíme možnost uspořádat Vaši firemní akci v prostorách zámeckého golfového klubu. Zámek Napajedla je ideálním místem pro svatební hostiny či obřady.

Zámecká restaurace je jedinečným prostředím, ve kterém se budete cítit jakoby vytvrženi z běžné reality světa. Všechny vaše smysly si budou užívat krásu prostředí, chutí a vůní. Romantická zámecká kavárna je otevřena každý rok od února do prosince. Vyvážená strava tvoří základní kámen zdravého života. Kvalitní suroviny pro přípravu jídla by měly být samozřejmostí. V zámku Napajedla vám nabídneme pokrmy ve stylu „slow food“, tzn. z lokálních surovin a nebo také z bio surovin.


Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Kontaktní informace

Adresa:

Zámek Napajedla
Zámecká 265
763 61 Napajedla

Kontakty:

T: 420 733 643 144
E:  info@zameknapajedla.cz
W: www.zameknapajedla.cz

 


View Larger Map

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.