Beskydský hotel Relax***

Zlínský kraj

Beskydský hotel Relax*** ve valašském městu Rožnov pod Radhoštěm je situován na kopečku uprostřed lesoparku asi 20 minut pěší chůze z centra města. Hotel je vybaven veškerou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympózií, školení, porad a konferencí.

Hotel nabízí 85 dvoulůžkových pokojů, některé s možností přistýlky, 3 apartmány. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na okolní lesy, koupelnu se sprchou, WC, televizi se satelitními programy, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Hotel je vybaven veškerou technikou a odpovídajícími sály pro pořádání sympozií, školení, porad a konferencí. Disponuje 1 sálem s kapacitou 180 osob, 1 sálem s kapacitou 100 osob, dále můžete využít 2 salonky pro 40 osob, salonek pro 30 osob a jeden salonek pro 18 osob.

Pro Vaše občerstevení je k dispozici restaurace s letní terasou, kavárna Atrium pro pořádání rautů a společenských večerů, denní bar. Snídaně formou bufetu, možnost polopenze i plné penze (výběr ze tří jídel) nebo individuálně dle jídelního lístku.

V suterénu hotelu se nachází rehabilitační centrum, kde si můžete zaplavat v bazénu, objednat masáže, vířivky, uhličité koupele, saunu a spoustu dalších procedur. Areál hotelu nabízí i možnost sportovního vyžití ve fitcentru, můžete si zahrát kuželky, tenis, minigolf, stolní tenis.


 Poskytované služby

Zadejte poptávku

Vyberte lokalitu

Termín

Počet osob

Počet pokojů

Kontaktní jméno

Firma

Email

Telefon

Poznámky a dotazy

Hotel Relax-kontakty

Adresa:

Beskydský hotel Relax***
Lesní 1689
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Kontakty:

T: 420 571 648 101
E:  hotelrelax@seznam.cz
W: www.hotelrelax.cz

 


Zvětšit mapu

Rozdělení krajůPartnerské odkazy

logoProvozovatel portálu nepřebírá žádnou odpovědnost za případné poškození některého vloženého subjektu zde uveřejněnou prezentací. Všechny texty, fotografie a další informace o subjektu jsou dodány přímo zástupcem subjektu či doplněny o materiály z jeho oficiálních webových stránek, na základě následného schválení prezentace zástupcem prezentovaného zařízení. Veškerý obsah na tomto portálu není povoleno kopírovat a uveřejňovat bez písemného povolení Provozovatele. © 2009 - 2011.